Najczęściej zadawane pytania

Home / Najczęściej zadawane pytania

W celu rezerwacji zabiegu w Kielcach należy zadzwonić do Recepcji Gabinetu Lumiere pod nr telefonu 500 230 124.

W celu rezerwacji zabiegu w Warszawie najlepiej wysłać wiadomość na Facebook fanpage lub pod nr telefonu 698 997 889.

Nie jest to zabieg relaksacyjny, ale nie boli. Dokładam wszelkich starań, aby zapewnić klientce maksymalny komfort.

Po wyjściu z gabinetu będziesz wyglądać prześlicznie 🙂 Po zabiegu pigmentacji powiek i ust należy się spodziewać opuchlizny i nie są zalecane ważne spotkania w dniu zabiegu, natomiast makijaż permanentny brwi tuż po zabiegu jak i na drugi dzień wygląda bardzo ładnie, skóra nie jest zaczerwieniona, dyskomfort pojawia się dopiero po kilku dniach pod postacią złuszczania się naskórka i odchodzenia strupków w miejscu pigmentowanej okolicy.

Trwałość makijażu zależy od naszego wieku, stanu i rodzaju skóry (sucha najbardziej lubi pigmentacje, na tłustej trzyma się najkrócej) oraz pigmentowanego obszaru ( brwi do 2 lat, kreski i usta nieco dłużej).

Wszelkie korekty lub odświeżenia makijażu wykonanego w innym salonie są oceniane i traktowane indywidualnie po przesłaniu aktualnych zdjęć zapigmentowanego obszaru.

Cena takiego zabiegu jeśli nie są potrzebne żadne metody wcześniejszego usunięcia pigmentacji wynosi standardową cenę za pigmentowana okolicę. Każda zabieg korygujący poprzedni makijaż przy użyciu Lasera lub Removera jest dodatkowo płatny.

Pracuję wszystkimi dostępnymi, najnowszymi technikami makijażu permanentnego. Nieustannie, systematycznie uczestniczę w warsztatach i szkoleniach. Wykonuje brwi ombre, pudrowe, włoskowe, microblading, kreski klasyczne, cieniowane, usta z konturem lub bezkonturowe.

Zawsze metodę najlepszą dla klientki ustalamy po szczegółowym wywiadzie dopiero na spotkaniu w gabinecie.

Niemniej jednak moja estetyka to makijaż bardzo lekki i naturalny, podkreślający urodę. Nie wykonuję brwi mocno dekoracyjnych, wyraźnie grubych i czarnych ani ust o efekcie intensywnej pomadki. Mogę poszaleć jedynie z kreską cieniowaną na powiece 🙂

Przez 3 tygodnie nie zależy okolicy pigmentowanej moczyć ani pocierać. Przez ten czas, w trakcie gojenia się skóry nie wolno korzystać z basenu, sauny, solarium, innych zabiegów estetycznych na twarzy, a także korzystać z kąpieli słonecznych i wybierać się na wakacje w tropiki 🙂

Nie. Ciążą, a także okres karmienia jest bezwzględnym przeciwskazaniem do wykonania zabiegu i należy to uwzględnić planując jego wykonanie. Polecam z całego serca zdecydować się na makijaż permanentny przed rozpoczęciem starań zajścia w ciążę. Zdecydowanie poprawia to samopoczucie, a potem zaoszczędzi dużo cennego czasu podczas opieki nad maleństwem.